Alüminyum Üretim Tesisi

Kablo ve iletken üretiminde sık tercih edilen ve bakır ile birlikte üretimde değerlendirilen en temel hammaddelerden olan alüminyum, HES Kablo’nun Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurmuş olduğu yeni tesislerinde imal edilmektedir. HES Kablo tesislerinde alüminyum çubuk üretiminin yapılması, bakırda olduğu gibi alüminyumda da kalitenin tamamen kontrol altında olmasını ve mümkün olan en az seviyede dış etkene bağlı olunmasını sağlamaktadır.

Profesyonel ekipmanlarla alanında uzman çalışanlar tarafından gerçekleştirilen üretim, külçe alüminyumların sürekli döküm tekniği ile çubuk haline getirilmesi şeklinde olmaktadır. İmal edilen bu alüminyum çubuklar, yüksek mekanik özellikleri ve elektriksel performanslarıyla kabloda ve havai iletkenlerde kalite ve sağlamlık sunmaktadır.

Ürün : Alüminyum Filmaşin
Çap : 9.5±0.5 ve 12±0.5 mm

Paketleme:

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki HES Kablo tesislerin üretimi gerçekleştirilen ve külçelerin sürekli döküm işlemi neticesinde üretilen alüminyum çubuklar, büyük kangallar şeklinde sarılıp plastik bantlar ile bağlanarak müşterilerimize ağaç paletler üzerinde ulaştırılmaktadır.

Ağırlık: 2000 kg ± %10