Kalite Sistemi
Yönetim Sistemleri Politikaları

HES KABLO A.Ş. ailesi olarak;

Sahip olduğumuz saygınlık, güvenilirlik ve kalite bilinci ile “Dünyanın lider markası“ olmayı; müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmayı ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edindik.

Gerçekleştirdiğimiz faaliyetler sırasında ortaya çıkan sağlık/güvenlik riskleri ve çevre boyutlarıyla bağlantılı yasal sorumluluklarımızı yerine getirip, doğal kaynakları koruyarak, hammadde ve enerjiyi ürün kalitesini etkilemeden tasarruflu kullanımını sağlayıp, bize emanet edilen çevreyi doğal dengesini bozmadan gelecek kuşaklara yaşayabilecekleri bir şekilde bırakmak temel görevimizdir.

Bu amaçla çalışanlarımızın bireysel sağlıklarını koruyarak, çalışma ve ortam şartlarını sağlıklı hale getirmek, iş kazalarını önlemek için eğitim olanaklarımız ile sürekli gelişimlerini destekleyerek kişisel farkındalıklarının arttırılmasını sağlamak ana hedeflerimizdendir.

Gelişim odaklı bir kalite anlayışı ile; kanuni şartlara uyarak, çevreye zarar vermeden, iş ve işçi sağlığını koruyarak, güvenli çalışma ortamlarının oluşturulması, enerji kaynaklarının verimli kullanılması ve müşteri memnuniyetinin arttırılması ana politikamızdır.


Genel Müdür


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks