İnsan Kaynakları
Staj Olanakları

 

2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Lise Stajları Hakkında

HES Hacılar Elektrik San .Tic. A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, Şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz. Hem başarılı öğrencileri bünyemize kazandırmak hem de öğrencilerimize önemli tecrübeler sağlamak istiyoruz. Bu amaçla 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında firmamızda mesleki eğitim alacak stajyerlerimizin staj başlangıç tarihine kadar gerekli evrakları tarafımıza ulaştırması gerekmektedir.

**Firmamızca 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için staj talepleri onaylanan ve bildirimi tamamlanan lise son sınıf öğrencilerinin 13.09.2017  tarihine kadar aşağıda bulunan evrak listesini tarafımıza eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde evraklarını tarafımıza ulaştırmayan stajyer adaylarına staj hakkı tanınmayacaktır

EVRAK LİSTESİ;

1) T.C. no.lu nüfus cüzdanı
2) 3 Adet Fotoğraf
3) Mesleki eğitim sözleşmesi(öğrenim yaptıkları Öğretim Kurumunca ve velisince onaylı)
4) Garanti bankası Erciyes şubesi açılacak hesaba ait hesap cüzdanı fotokopisi
5) Öğrenim yaptıkları Öğretim Kurumu tarafından yapılan sigorta giriş bildirgesi
6) Resmi bir hastaneden (Sağlık Ocakları dahil) alacakları bir sağlık raporu

 

7)Adli sicil kaydı

NOT: Stajyerlerin görüş , başvuru ve bilgi için HES Kablo A.Ş İnsan Kaynakları departmanı ile 352 207 45 00 (4578) telefondan irtibata geçebilirler.

Staj onayları okulların ve öğrencilerin tarafımıza bildirdiği staj günleri baz alınarak yapılmış olup, staj günlerinin değişmesi durumunda firmamız kontenjanları doğrultusunda staj kabulünü iptal hakkını saklı tutar.

 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks