İnsan Kaynakları
Neden Hes Kablo

2010 İSO 500 araştırma raporuna göre 69.sırada yer alan HES KABLO hem üretim kapasitesi hem de ciro olarak kablo sektöründe lider bir firmadır. İleri teknolojiyle üretim yapan 120 ülkeyle ihracatı olan firmamız hizmet, kalite, güvence ve geniş ürün yelpazesi  gibi özellikleriyle tercih edilen bir markadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki yeni teknik gelişmeler ışiğında ürettiği bakır haberleşme kablosu , Fiber optik kablo Data ve Lan Kablosu , enerji kablosu, alimünyum iletken , elektronik bakır tel , emaye bobin teli PVC Granül ürünleriyle TSEK ve uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

Uluslararası sektörde sürekli gelişme hevesi ve azmi içerisinde olan, çalışanlarını sürekli geliştiren, kendine yüksek hedefler belirleyip bu hedefler doğrultusunda büyüyen yüksek kalite standartlarına sahiptir. Profesyonel bir yönetim ile çalışanlarına hak ettiği değeri veren iş ahlakından ödün vermeyen , alanında her zaman en iyi  olmayı hedefleyen, çalışanlarının sürekli mutlu ve huzurlu olduğu kurumsallaşmış bir firmayız.

Çalışma Saatleri/ İzin

İşyerlerinde, kural olarak haftanın 6 günü çalışılır.Mavi yaka çalışanlar için 45 saatlik çalışmanın günler itibariyle düzenlenmesi; işin gereği olarak, sürekli ve vardiyalı çalışılması şart olan işlerde ve/veya işyerlerinde/bölümlerde haftalık çalışma günleri ve saatleri, haftanın günlerine dağıtılarak uygulanır. Altı günü takip eden yedinci gün hafta tatilidir. Beyaz Yaka Çalışanlar için aylık çalışma saati 225 saattir. Yıllık izin süreleri aşağıda yer almaktadır.

1-3 yıla kadar (3 yıl dahil) 18 iş günü
4-5 yıla kadar (5 yıl dahil) 24 iş günü
6-8 yıla kadar 28 işgünü
9 yıl ve üzeri  30 iş günü

Sosyal İmkanlar

* Firmamız çalışanlarına İlimizin tüm semtlerine servis imkanı sağlanmaktadır.
* Çalışanlarımızın öğle yemekleri,vardiyeli çalısanlarımızın ise ara ögünleri yemekhane hizmeti ile karşılanmaktadır.
* Fazla çalışma yapan çalışanlarımız için servis ve yemek ihitiyacı aynı şekilde karşılanmaktadır
* Üst Düzey yöneticilerimizin SSK kapsamında olmasının yanı sıra; kendileri ve bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocukları Özel Grup Sağlık Sigortasının kapsamındadırlar.
* Tüm Çalışanlarımız firmamız bünyesinde bulunan spor kompleksinde faydalanabilmektedir.
* Firmamız gerek kendi gerek Holding bünyesinde geniş katılımlı geleneksel hale gelmiş sportif turnuvaları yıl içinde çeşitli dönemlerde ifa etmektedir.
* Toplu sinema ve tiyatro gösterimleri, piknikler gibi etkinliklerle yaşamınızı renklendirebilirsiniz.
* Mavi yaka personelimiz için Şirketimizde toplu iş sözleşmesi kapsamında ücretlendirilmekte olup enflasyona dayalı ücret belirlemesi yapılır.
* Beyaz yaka ücret politikaları; şirket içi denge, ücret araştırmaları, bireysel performans ve ekonomik veriler göz önüne alınarak belirlenmektedir.
* Beyaz yaka için yılda 16 brüt maaş , Mavi yaka için yılda 15 brüt maaş olarak ödeme yapılır.
* Ayrıca çalışanlarımıza toplu iş sözleşmesi kapsamında ayni ve nakdi yardımlar da verilmektedir


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks