İnsan Kaynakları
İş Başvuruları ve İşe Alım

Kurumumuzda işe alım süreci, fırsat eşitliğine dayanmakta ve İlgili yönetmeliğimizde yer alan maddelere göre gerçekleşmektedir. Deneyimsiz personel alımlarında adayların grup olarak katıldıkları panel mülakat, deneyimli personel alımlarında ise bireysel mülakat yapılır. Mülakatta başarılı bulunan adaylara yine kadro gereksinimlerimiz doğrultusunda iş teklifi yapılır. Mülakat tarihinden itibaren 3 ay içinde görev teklif edilmeyen adayların başvuruları arşive alınır.

Firmamıza İnternet ortamında “Genel Başvuru” yapılabildiği gibi Holding bünyesinde şahsen yapılan başvurular gereksinim duyduğumuz  kadrolar için de tarafımıza  yönlendirilmektedir.

İşe alma ve yerleştirmede Beyaz yaka pozisyonlar için lisans eğitimi,Mavi yaka kademesindeki pozisyonlar içinse,en az lise mezuniyeti şartı aranacaktır.Mavi yaka kademesindeki pozisyonlara çalışan temininde sırasıyla ön lisans, Meslek ve Teknik lise eğitimi  tercih edilecektir. Ayrıca işe alımlarda askerliğini yapmış adaylar öncelikli tercihimizdir.

 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks