İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Politikamız

* HES, toplam kalite yönetiminin ve uluslararası piyasalarda rekabet edebilmenin "nitelikli isgücü ile mümkün olabileceği" gerçeğinden hareketle, şirketin en degerli varlığı olan çalışanlarını büyük bir ailenin bireyleri olarak kabul ederek iş gücü kaynaklarını en verimli şekilde planlar ve üstün performansa ulaşmada çalışanların yetkinliklerini, sürekli yapılan eğitim faaliyetleriyle artırarak gelistirmelerine imkan sağlar.

 * Hes kalite politikasinda öncelikli olarak yer alan toplam müşteri memnuniyetindeki yüksek standartların korunması çalışanların katkıları ve katılımı ile mümkün  olabilir.

* Sosyal sorumluluğunun bir gereği olarak Hes Kablo, mutlu ve memnun müsterilerin ancak mutlu ve memnun is görenler ile sağlanabileceğine inanmaktadir. Bu nedenle çalışanlar ve şirket arasında karşılıklı güven ve işbirliği, uyumlu bir iş ortamı ve takım çalışmasına yatkın, esnek bilgi paylaşımı yüksek, çalışanların katılımıyla desteklenen bir yönetim şekli, insan kaynakları politikamızın ana temelini olusturmaktadır.   

* İnsan kaynağına yatırım yaparak çalışanlarımızın daha üretken daha özverili ve çalışanların ilk tercihleri olmak için çaba sarfediyoruz.

* Tüm çalışanlarımıza kendini geliştirme ve yetiştirmelerine fırsat tanıyarak bir üst görev için kendilerini kanıtlamalarına olanak sağlıyoruz

* Kurumumuz üst kademe yöneticilerini bünyesinde yetiştirmekte olup ara kademelere firmamız dışında alım yapmayarak, Çalışanlarımızın önüne fırsatlar açıyor ve bu fırsatlardan yararlanmalarını teşvik ediyoruz.

* Çalışanlarımızın düşünce ve görüşlerine değer veriyoruz.

* Eğitim programlarımızla alanında uzman personel  yetiştiren firmamız  çalışanlarının kendini geliştirmesine önemli katkı sağlamaktadır.   

* HES Kablo olarak bir aile olmamızı  tüm personellerimizle açık , şeffaf birebir iletişimimize borçluyuz.Bu aile yapımızın doğal sonucu olan başarılarımıza, aynı yolda beraberce ulaşmaktayız.


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks