Haberler
HES KABLO, DUBAİ MIDDLE EAST ELECTRICITY FUARI’NA KATILDI

 

Sektörünün en önemli ve prestijli organizasyonları arasında ilk sıralarda yer alan ve Dubai’de düzenlenen Middle East Electricity Fuarı’na katılan Hes Kablo, ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. Bu yıl 60 ülkeden 1250 katılımcı firmanın yer aldığı fuar kapsamında Hes Kablo temsilcileri, ürünleriyle iş ortaklarına tanıtma imkânı bulurken, yeni müşterileriyle de çeşitli iş anlaşmalarına imza attı.

 

Türkiye’nin lider kablo üreticisi Hes Kablo, bu yıl 01-03 Mart 2016 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen ve sektörünün en önemli, prestijli organizasyonları arasında ilk sıralarda yer alan Middle East Electricity 2016 Fuarı’na katıldı.

Her yıl düzenlenen ve sanayi otomasyonu, yenilenebilir enerji, enerji verimliliğinin arttırılması çalışmaları, tedarik ve hizmet konularında uluslararası çözüm ortaklarını buluşturan Middle East Electricity Fuarı’nda Hes Kablo temsilcileri, ürünlerini tüm dünyadan ziyaretçilerle buluşturdu.

Bu yıl 60 ülkeden 1250 katılımcı firmanın yer aldığı fuar, 80’den fazla ülkeden 50 bine yakın ziyaretçiyi ağırladı. Sanayi ürünlerinin yakından incelenme fırsatı sunan fuar kapsamında Hes Kablo; Körfez, Orta Doğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere birçok ülkeden 100 kadar ziyaretçiyi standında ağırladı. Hes Kablo fuar kapsamında mevcut müşterileri, potansiyel müşterileri ve çeşitli ülkelerden temsilcilerle görüşme imkânı sağladı.

 

 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks