Haberler
Hes Kablo, düzenlediği isg resim yarışmasıyla çocukları ödüllendirdi

Hes Kablo, iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri kapsamında düzenlediği ‘Sevdiklerin için kendine dikkat et’ resim yarışması sonuçlandı. Hes Kablo çalışanlarının çocukları arasında yapılan yarışmada kazanan öğrencilere ödülleri takdim edildi.

 

İş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri kapsamında güvenli çalışma ortamına dikkat çekmek için ‘Sevdiklerin için kendine dikkat et’ konseptiyle resim yarışması düzenleyen Hes Kablo,  kazanan öğrencileri ödüllendirdi. Hes Kablo çalışanlarının ilk, orta ve lisede okuyan çocukları arasında düzenlenen yarışmanın kazananları 23 Ocak tarihinde ödüllerinin sahibi oldu.

 

‘Sevdiklerin için kendine dikkat et’ konseptiyle düzenlenen resim yarışmasının ödül töreninde konuşan Hes Kablo Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Kakillioğlu, “İşçi sağlığı ve güvenliği Hes Kablo’nun önem verdiği konuların en başında yer alıyor. Bu konuda topluma, firmamıza ve çalışanlarımıza büyük görevler düşüyor. Hes Kablo olarak bu yönde farklı bir adım atmak, yeni güvenlik projelerinin önünü açmak ve çalışanlarımızın dikkatini resimlerle çekmek için bu yarışmayı düzenledik. Çalışanlarımızı da bu vesileyle bir kez daha dikkatini bu konuya çekerek sevdikleri için kendilerine dikkat etmesini gündeme getirdik” dedi.

 

Yarışmada kazananlar ise şöyle sıralandı;

Lise Birinci  - Zeynep Yıldırım– Lap Top

Lise İkinci- Orhan Akbulut – Cep Telefonu

Lise Üçüncü - Gamze Başkıran- Tablet

Ortaokul Birinci - İlayda Güler – Cep Telefonu

Ortaokul İkinci – Ömer Efe Yerer - Tablet

Ortaokul Üçüncü - Yiğit Düğencioğlu– 500 TL Hediye Çeki

İlkokul Birinci - İbrahim Başkıran - Tablet

İlkokul  İkinci - Bilal Yücel – 500 TL Hediye Çeki 

İlkokul Üçüncü – Zeynep Poyraz – 300 TL Hediye Çeki
+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks