Haberler
Hes Kablo Middle East Electricity 2015 Fuar'ına katıldı.

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi Hes Kablo, bu yıl 02-04 Mart 2015  tarihleri arasında Dubai de gerçekleştirilen Middle East Electricity 2015 Fuar’ına katıldı.

Her yıl düzenlenen ve sanayi otomasyonu, yenilenebilir enerji, enerji verimliliğinin arttırılması çalışmaları, tedarik ve hizmet konularında uluslararası çözüm ortaklarını buluşturan Middle East Electricity Fuarı’nda Hes Kablo temsilcileri ürünlerini tüm dünyadan ziyaretçiler ile buluşturdu.

Bu yıl 58 Ülkeden 1250 civarında katılımcının olduğu fuarı, 80’den fazla ülkeden 30,000’e yakın kişi sanayi ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldu. Ağırlığı Körfez, Orta Doğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere birçok ülkeden 100 civarında kişi tarafından standımız ziyaret edildi. Hem  mevcut müşterilerimiz, hem potansiyel müşteriler hem de bazı ülkelerden temsilcilerimiz ile görüşme imkanı sağlandı.

Yurtiçi Bayilerimizde aynı tarihler arasında Dubai de yıllık değerlendirme ve istişare toplantısında bulunmalarından dolayı standımızı da ziyaret etmişlerdir.


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks