Haberler
Hes Kablo Bayileriyle Dubai'ye Çıkarma Yaptı

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo’nun geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısı bu yıl 27 Şubat –03 Mart tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirildi.

4 gün süren bayi toplantısında Hes Kablo’nun sektördeki durumu ve geleceği masaya yatırılırken katılımcılar Dubai de alışveriş, gezme ve safari yapma imkanı buldular

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo’nun geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısı bu yıl 27 Şubat – 03 Mart tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin farklı illerinden yaklaşık 50 bayinin katılımıyla gerçekleştirilen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısına Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak’ın yanı sıra üst düzey yöneticiler ve müşteri temsilcileri de katıldı.  


Yurt İçi Satış ve Pazarlama Müdürü Birol Altıparmak,   

Hes Kablo’nun 2014 yılında yine sektöründe açık ara lider olduğunu, İSO ilk 500 sıralamasında 2013 verileri itibarı ile 65. sırada yer aldığını, daha üst sıralara tırmanmayı ve daha büyük başarılar elde etmek amacında olduklarını belirtmişlerdir. Ayrıca ülkemizdeki yatırımların en küçüğünden en büyüğüne kadar Hes Kablo markasının yer almasında bayilerin katkılarının büyük olduğuna değinmiştir.


Genel Müdür Bekir Irak; “127 Ülkeye ihracat yapıyoruz”

Dünya’daki ekonomik krizler ve etrafımızdaki savaşlar sonucu 2014 yılında pazarlarımızda ciddi daralmalar oldu. 2014 için %10 olan büyüme hedefimizi tam yakalayamasak ta %5’e yakın bir büyüme ile 2014’ü iyi bir seviyede kapattık.  Bu başarıda siz değerli bayilerimizin büyük etkisinin olduğunu belirterek, tüm bayilere bayilere teşekkür etti.

Hes Kablo olarak 2015 yılında geçen dönemlerdeki gibi sizlere daha iyi ürün ve hizmet sunabilmek için yoğun bir çalışma içinde olacağız. Yatırımlarımız planlandığı gibi devam ediyor. 2015 yılında zayıf aklım gruplarından koaksiyel ve kontrol kablolarını üretim portföyümüze katmak için çalışmalarımız devam ediyor.  Her zamanki gibi önceliğimiz ve gayretimiz bu yıl da kapasite artışı, maliyet kontrolü, risk yönetimi ve verimlilik alanlarında olacak dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak hem Hes Kablo hem de Boydak Holding olarak gündeme ilişkin konular hakkında açıklamalar yaptı. Grup olarak tamamen ekonomik faaliyetlere odaklandıklarını, ülkedeki istikrarın hem firma bazında hem de ülke olarak konulan hedeflere ulaşmada en temel unsur olduğunu vurguladı. Bayiler ile birlikte müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini, üretim kaynaklı hata oranının onbinde bir mertebelerine indirildiğini söyledi. Ürünle ilgili son kullanıcı tarafından her hangi bir olumsuzluk bildirilmesi durumunda önceliğin hatanın kimden veya nasıl oluştuğu değil, sorunun giderilmesi olduğunu belirtti.

4 günlük süre içerisinde bayiler, hem karşılıklı görüş alışverişinde bulundu hem de Orta Doğunun en önemli cazibe merkezlerinden olan Dubai’nin şehircilik, ticaret ve turizm alanlarında yakın geçmişte kaydettiği olağanüstü gelişmeyi ve örnek projeleri yerinde görme fırsatını elde etti.

 

+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks