Haberler
Hes Kablo Gaziantep bayisi Doğuş Elektrik, yeni binasında hizmet veriyor

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan ve İSO 500 listesinde 65’inci sırada yer alan Hes Kablo’nun Gaziantep bayisi Doğuş Elektrik yeni binasıyla hizmet vermeye başladı. Hizmet binasının açılış törenine katılan Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, sektörde az bulunan, A’dan Z’ye hizmet veren bir merkezin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan ve İSO 500 listesinde 65’inci sırada yer alan Hes Kablo’nun Gaziantep bayisi Doğuş Elektrik, yeni binasıyla hizmet vermeye başladı. Doğuş Elektrik, 4 bin 500 metrekare kapalı alana sahip, park sorunu olmayan yeni binasıyla kaliteli hizmeti daha kısa sürede daha çok kişiye ulaştırmayı hedefliyor.

Mustafa Boydak: “Bu konsept sektörde az bulunuyor”

Açılışta konuşan Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, sektörde gerçekten az bulunan ve A’dan Z’ye hizmet veren bir merkezin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Gaziantep, ülkemizin en gelişen kentlerinden bir tanesi ve ekonomik gücü ve ticaret hacmiyle parlayan bir şehir. Bu yeni hizmet binamız, sadece Gaziantep’e değil, bölgeye de hizmet artıracağını düşünüyoruz. Doğuş Elektrik Genel Merkezi’nin, Gaziantep’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hes Kablo Doğuş Elektrik açılış törenine HES Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Siemens Türkiye Satış Direktörü Oğuz Tezel ve Ulusoy Elektrik Yönetim Kurulu Üyesi Kubilay Ulusoy katıldı.


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks