Haberler
Hes Kablo iş ortakları geleneksel iftar yemeğinde buluştu

Her yıl İstanbul’da düzenlenen ve geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı, tüm iş ortakları, tedarikçiler ve bayilerinin katılımıyla gerçekleşti. Geleneksel hale gelen iftar vesilesiyle Hes Kablo ailesine teşekkürlerini ileten Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Türk sanayisinin önemli bir markası haline geldiklerini söyledi. Boydak, “Türkiye’nin en büyük ve en önemli markalarının yer aldığı İSO 500 listesinde bu yıl da yerimizi koruyarak 65’inci sırada yer aldık ve kablo sektöründeki liderliğimizin bir kez daha altını çizdik. Listedeki yerimizi koruyarak önemli bir marka olduğumuzu ve bunu tüm iş ortaklarımızın katkısıyla başardığımızı kanıtladık” dedi.

Her yıl İstanbul’da düzenlenen ve geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı, iş ortakları, tedarikçiler ve bayilerin katılımıyla gerçekleşti. İftar organizasyonuna, Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Boydak ve Bekir Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, Hes Kablo Kayseri ve İstanbul yöneticilerinin yanı sıra bayiler, iş ortakları ve tedarikçiler katıldı.

Organizasyon dahilinde iş ortaklarına seslenen Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo’nun her geçen gün hizmet kalitesini artırarak kablo sektöründeki çıtayı bir basamak üste taşıdığını belirterek, “Türkiye’nin en büyük ve en önemli markalarının bulunduğu İSO 500 listesinde bu yıl da yerimizi koruyarak 65’inci sırada yer aldık. Her yıl büyümemizi sürdürüyor ve yeni başarılara imza atıyoruz. Başarılarımızda siz bayilerimizin, tedarikçilerimizin ve iş ortaklarımızın katkısı yadsınamaz” dedi.

“Hes Kablo ve Hes Kablo ailesi el ele büyüyor”

5 büyük markanın bulunduğu sektörde Hes Kablo’nun hem lider hem de yüzde yüz yerli olduğunun altını çizen Mustafa Boydak, “Hızlı ve kusursuz çalışmazsak dünya markalarıyla yarışamayacağımızın bilincindeyiz. Bu süreçte sadece Hes Kablo’nun değil tüm iş ortaklarımızla birlikte Hes Kablo ailesinin büyümesini istiyoruz ve buna gayret ediyoruz. Bugün burada gördüğüm tablo bu gayretlerimizin boşa gitmediğini gösteriyor” dedi.
 

Bekir Irak: “Hedefimiz 1 milyar dolar ciroya ulaşmak”

Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak ise Hes Kablo’nun her yıl düzenli olarak büyüdüğünü vurgulayarak, “Geçen yıl bölgemizdeki olumsuzluklara rağmen reelde yüzde 12 büyüyerek, 1 milyar 150 milyon TL ciro kaydettik. Bu yıl da istikrarlı büyümemize devam ediyoruz. Tesislerimizde günlük 60 bin ton bakır, 45 bin ton granül filmaşin ve 30 bin ton alüminyum üretiyoruz. Hedefimiz önümüzdeki birkaç yıl içinde ciromuzu 1 milyar dolara ulaştırmak” diye konuştu.

 

+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks