Haberler
Hes Kablo, Libya Build 2014 Yapı Fuarı’na katıldı

Yapı ve inşaat alanında bölgesinin en prestijli organizasyonu olan Libya Build 2014 Fuarı’na katılan Hes Kablo, ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. 714 firmanın katılım gösterdiği fuar kapsamında Hes Kablo temsilcileri, ürünlerini iş ortaklarıyla birebir buluşturma imkânı bulurken yeni müşterileriyle de çeşitli iş anlaşmalarına imza attı.

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi Hes Kablo, bu yıl 10’uncu kez düzenlenen ve bölgesinin en prestijli yapı fuarı olan Libya Build 2014 Yapı ve İnşaat Ürünleri Fuarı’na katıldı.

19-22 Mayıs 2014 tarihleri arasında Libya’nın Tripoli kentinde 30 bin metrekare alan üzerinde gerçekleştirilen fuar kapsamında Hes Kablo yetkilileri fuara katılan ziyaretçilere firma ve ürünler hakkında detaylı bilgi sunma fırsatı yakaladı.

Bu yıl 10’uncu kez düzenlenen Libya Build 2014 Fuarı’na bu yıl;  458 uluslararası, 256 yerel olmak üzere toplam 714 firma ürünleriyle katılırken 24 bin kişi de fuarı ziyaret etti. Yurtiçi büyüklüğünün yanı sıra bugün 125 ülkede 172 milyon dolarlık ihracat gerçekleştiren Hes Kablo, fuar kapsamında firma ve ürün bilgilerini ziyaretçiler ile paylaşma fırsatı bulmanın yanında mevcut müşterileriyle yüz yüze görüşme ve yeni ürünlerini tanıtma imkânı da buldu.
+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks