Haberler
Hes Kablo, Hannover Messe Endüstri Fuarı’na katıldı

Uluslararası sanayi ve endüstri fuarları arasında en prestijli organizasyon olan ve her yıl Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen Hannover Messe Endüstri Fuarı’na katılan Hes Kablo, ürünlerini dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerle buluşturdu. 65 ülkeden 5 bin katılımcı ile gerçekleşen fuar kapsamında Hes Kablo temsilcileri, çalışmaya devam ettiği ve çalışmayı hedeflediği müşteriler ile birebir görüşmelerde bulundu.

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi Hes Kablo, bu yıl 7-11 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen uluslararası sanayi ve endüstri fuarları arasında en prestijli organizasyon olan Hannover Messe Endüstri Fuar’ına katıldı.

Almanya'nın Hannover kentinde her yıl düzenlenen ve sanayi otomasyonu, yenilenebilir enerji, enerji verimliliğinin arttırılması çalışmaları, tedarik ve hizmet konularında uluslararası çözüm ortaklarını buluşturan Hannover Messe Endüstri Fuarı’nda Hes Kablo temsilcileri ürünlerini tüm dünyadan ziyaretçiler ile buluşturdu. Bu yıl 65 ülkeden 5 bin katılımcı firma ile düzenlenen fuar kapsamında 100 ülkeden 180 bin kişi sanayi ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldu.

Yurtiçi büyüklüğünün yanı sıra bugün 125 ülkede 172 milyon dolarlık ihracat gerçekleştiren Hes Kablo, fuar kapsamında firma ve ürün bilgilerini ziyaretçiler ile paylaşma fırsatı buldu.  Hes Kablo, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Kuzey Afrika, Orta Doğu, Arap Yarımadası, Latin Amerika’dan 100’ e yakın firma, şahıs ve kurumu standında ağırladı.


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks