Haberler
Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi bayileri ile Gaziantep’te buluşma

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo, Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölge Bayileri ile Gaziantep Dedeman Oteli’nde bir araya geldi.

Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak ve üst düzey yöneticiler Gaziantep bayilerini yerlerinde ziyaret etti.

Mustafa Boydak ve beraberindeki ekip Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakiboğlu’nu Naksan Plastik A.Ş’de ardından Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Sayın Adil Konukoğlu’nu Sanko Holding A.Ş’yi ziyaret etti.

Akşam programında Güney ve Güneydoğu bölge bayileri ile birlikte yapılan yemekli toplantıda karşılıklı görüş alışveriş bulunuldu. Yemekli toplantının açılış konuşmasında Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, bayiler ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Boydak konuşmasında, Hes Kablo’nun 2013 yılı verileri ve 2014 yılı hedeflerine değindi. Ardından Türkiye ve dünya ekonomisi ile ilgili bilgileri bayileri ile paylaştı. Boydak’ın ardından konuşma yapan Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, bölgedeki pazar payları ve büyüme oranları ile birlikte Hes Kablo’nun devam eden ve yeni hedeflenen yatırımları hakkında bilgiler verdi.

Hes Kablo’nun gelecek dönemine de ışık tutulan toplantı, Güney ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin  genel sorunları ve çözüm önerileri üzerinde yapılan konuşmaların ardından sona erdi.


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks