Haberler
İSO 500 AÇIKLANDI, HES KABLO LİSTEYE 65. SIRADAN GİRDİ

İSO İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl gerçekleştirilen 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' araştırmasının 2012 listesinde Hes Kablo bu yıl da ilk 100’de yer aldı.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' araştırmasının sonuçları açıklandı. İSO 500 listesinde HES Kablo bu yıl da kablo sektöründeki liderliğini koruyarak, listeye 65. sıradan girdi. İSO 500 sıralamasındaki yeriyle HES Kablo, Kayseri bölgesindeki tüm sanayi kuruluşları arasında birinciliği de elde etti.

1974 yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan Hes Kablo, 40 yıllık tecrübesi ve yaptığı yatırımlarla bugün bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, enerji kablosu, yüksek gerilim enerji kablosu, alüminyum iletken, elektrolitik bakır tel, emaye bobin teli ve PVC granül üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor.  1 milyar 87 milyon 22 bin TL’lik net satışı ile listede 65. sırada yer alan HES Hacılar Elektrik halen kablo sektörünün lideri konumunda. 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks