Haberler
Hes Kablo çalışanları iftarda buluştu

Hes Kablo çalışanları iftarda buluştu

 

Geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı yöneticiler, çalışanlar ve sendika temsilcilerini bir araya getirdi.

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı, Hes Kablo yöneticileri, çalışanları ve sendika temsilcilerinin katılımıyla merkez fabrika binasında gerçekleşti.

Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Genel Müdür Bekir Irak, Türk Metal-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya ile Hes Kablo, Erciyes Çelik Halat ve HCS firmaları yönetici ve çalışanlarının katıldığı iftar, keyifli sohbetler eşliğinde gerçekleşti.

 

Her yıl iftar vesilesi ile tüm çalışanlar ile bir araya geldiklerini belirten Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, “Hes Kablo ailesi olarak işvereni, sendikası, yöneticisi ve tüm çalışanları ile beraber uzun yıllardır karşılıklı anlayışa dayalı, kazan-paylaş hedefi ile birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olmamızın altında aslında bu birlik ve beraberliğe vermiş olduğumuz önem yatıyor. Bu beraberliğimizin uzun yıllar devam etmesini ve bu vesile ile çalışanlarımız ve ailelerinin hayırlı bir ramazan geçirmesi temenni ediyorum” dedi.


 
+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks