Haberler
​Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz firmamızı ziyaret etti.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürü Tahsin Yılmaz ve beraberindeki heyet 5 Haziran’da Hes Kablo’yu ziyaret etti. Türk Telekom Bölge Müdürü Muhammet Katmer’in de eşlik ettiği heyet, Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Genel Müdür Bekir Irak ve diğer yöneticiler ile bir araya gelerek telekom sektörünün bugünü ve geleceği hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Türk Telekom’a hem kablo tedarikçisi hem de anahtar teslimi şebeke müteahhidi olarak yıllardır hizmet verdiklerini ve bu nedenle Türk Telekom ile ilişkileri çok önemsediklerini ve bu süreçte Türk Telekom’un yeni yatırımlarını ve projelerini yakından takip ettiklerini anlattı. Genel Müdür Bekir Irak, Hes Kablo hakkında genel bilgiler vererek firmanın üretim kabiliyetleri, üretim yelpazesi ve yurtiçi-yurtdışı faaliyetlerinden bahsetti.

 

Görüşmelerin ardından kablo üretim tesislerini gezen Türk Telekom heyetine, hem telekom kabloları hem de diğer kablo üretim süreçleri hakkında detaylı bilgiler verildi.

 

 

+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks