Haberler
Hes Kablo, Almanya Hannover Messe Endüstri Fuar’ına çıkarma yaptı

 

Her yıl Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve sektörünün en büyük fuarlarından biri olan Hannover Messe Endüstri Fuar’ına Hes Kablo çıkarma yaptı. 62 ülkeden 6.550’ye yakın katılımcı ile gerçekleşen fuar kapsamında Hes Kablo standında dünyanın her yerinden ziyaretçileri ağırladı.

 

Almanya'nın Hannover kentinde her yıl düzenlenen ve sanayi otomasyonu, yenilenebilir enerji, enerji verimliliğinin arttırılması çalışmaları, tedarik ve hizmet konularında uluslararası çözüm ortaklarını buluşturan Hannover Messe Endüstri Fuar’ına bu yıl Hes Kablo çıkarma yaptı. 62 ülkeden 6 bin 550 katılımcı ile kapılarını açan fuarı bu yıl yaklaşık olarak 225.000 kişi ziyaret etti. Son 10 yılın en büyük ve en fazla katılımcı sayısına ulaşan fuarda Hes Kablo, önce çalıştığı ve temasa geçtiği müşterilerin yanı sıra, potansiyel müşteriler ile de görüşmeler yaparak karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Hes Kablo standını ağırlıklı olarak Avrupa’dan gelen ziyaretçiler olmak üzere toplamda 200’e yakın kişi ve kurum ziyaret ederek çeşitli anlaşmalara imza attı.

 

Kakillioğlu, “Fuarlar bizim için çok önemli”


Yurtiçi pazardaki aktif büyüklüğünün artmasının yanı sıra 122 ülkeye yaptığı 172 milyon dolarlık ihracatla yurtdışı pazarda da tercih edilen bir marka olan Hes Kablo’nun fuarlardan aldığı pozitif desteği markasına da yansıttığını belirten Genel Müdür Ticari Yardımcısı Şükrü Kakillioğlu, “Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda rekabetin gittikçe zorlaştığı günümüzde fuarlar her marka için olduğu gibi Hes Kablo için de çok önemli. Hem bağlantılar kurmak hem de yeni iş ortakları için sektörünün önde gelen fuarlarına katılıyoruz. Almanya Hannover Messe Endüstri Fuar’ı da bunlardan biri. Bu yılki fuar performansımızı da oldukça yüksek buluyorum” dedi.


 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
+    CPR
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks