Haberler
Hes Kablo Bayi Değerlendirme Toplantısı

 

 

Hes Kablo Bayileri 1-3 Mart 2013 tarihinde İzmir Crowne Plaza’da buluştu. 

 

3 gün boyunca devam eden “yıllık değerlendirme ve istişare” toplantısına değişik illerden gelen bayiler ile Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı, üst düzey yöneticiler ve müşteri temsilcileri katıldı. Organizasyonda Dr. Şaban Kızıldağ’ın sunduğu “Mazeret Yok –  5K1N - Kurumsal Yönetim” konulu seminer büyük ilgi ve beğeni topladı. 

 

Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, hoş geldiniz konuşmasında 2012’de yapılan faaliyetler ve 2013 için planlanan yatırımlardan bahsetti. Planlanan yatırımlar arasında en önemlilerinin; yeni alüminyum döküm hattı, yeni OG üretim hattı ile HFFR kablo üretimini 10 katına çıkaracak ilave üretim tesisi olduğunu ifade eden Bekir Irak, 2012 yılının genel manada başarılı geçtiğini ve 2013’ün daha verimli bir yıl olacağını ümit ettiklerini söyledi. 

 

Genel Müdür Ticari Yardımcısı Şükrü Kakillioğlu, bağımsız bir araştırma şirketinin kablo sektörüne yönelik hazırlamış olduğu “Kablo Sektörü ve Marka Algısı” konulu araştırma verilerini bayiler ile paylaştı. Hes Kablo’nun sadece ciroda değil, marka bilinirliği, kalite, ürün çeşitliliği, güven ve saygınlık açılarından da sektörün lideri olduğu ve satış sonrası hizmetleri ile de büyük oranda beğeni aldığını belirtti.  

 

Son olarak Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo olarak ülke büyümesinin 3 katı civarında bir büyüme gerçekleştirildiğini ve 2013 yılından daha da ümitli olduklarını belirtti. Boydak, şirketlerde kurumsallaşma için ip uçları verirken, özelikle aile şirketlerinde kurumsal anayasa ve genel kuralların belirlenmesinin şirketlerin devamlılığı için şart olduğunu belirtti.

 

Toplantıya katılan bayilerin görüş ve önerilerinin alınmasından sonra katılımcılara katılım belgeleri ve toplantı anısına hediyeler verildi.

 

Toplantı sonrası Selçuk ilçesine hareket eden Hes Kablo Ailesi, öğle yemeğinin ardından tarihi Efes Harabeleri’ni  gezdi. Geçtiğimiz Aralık ayında medyada geniş yer alan ve dünyada kıyametin kopmayacağı 2 yerden bir tanesi olarak bahsi geçen Şirince Köyü’nü de ziyaret eden grup 2 günlük yoğun temponun ardından akşam düzenlenen gala yemeğinde hep birlikte eğlendi. 

 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks