Haberler
Hes Kablo Bayileri 2011'in yorgunluğunu atmak ve yeni hedefleri belirlemek için Sapanca'da bir araya geldiler
    Hes Kablo Bayileri 2011'in yorgunluğunu atmak ve yeni hedefleri belirlemek için Sapanca'da bir araya geldiler  

 2011 yılını %50'nin üzerinde büyüme sağlayarak kapatan Hes Kablo, bu başarıyı bayileri ile paylaşmak üzere Türkiye'nin doğa harikalarından biri olan Sapanca'da Güral Wellnes Park'ta bir araya geldi. Türkiye'nin her bölgesinden yaklaşık 60 ana bayi üst yön yöneticileri ile Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Genel Müdür Bekir Irak ve diğer yöneticilerin katıldığı organizasyonda 2011 yılı değerlendirildi. 2012 yılı için planlanan yatırımlar ve hedeflerin de sunulduğu istişare toplantısında yeni döneme ilişkin beklenti ve talepler değerlendirildi.

Hes Kablo, bayi toplantılarını daha etkin kılmak için her yıl bir farklı konularda verdiği dizi eğitim geleneğini de bozmadı. Ticari hayatın son dönemlerdeki en güncel konusu olan “Yeni Türk Ticaret Kanunu” hakkında bayilerini ve yöneticilerini bilgilendirmek için Galatasaray Üniversitesinden finans alanında Prof. Rüstem Hacırüstemoğlu, ticaret hukuku alanında Doç. Ali Dural'ın sunumları ile yeni sistem hakkında açıklayıcı bilgiler verildi.

Eğitim sonrası geçen yılın yorgunluğunu atmak ve bu sıcak ortamda keyifli bir gece geçirmek üzere Linet ve Taşkın Sabah orkestrası sahne aldı.

 

 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks