Haberler
Hes Kablo Bayileri Muğla Dalaman’da bir araya geldi

Hes Kablo Bayileri Muğla Dalaman’da bir araya geldi

Hes Kablo’nun her yıl düzenlediği “Bayiler Toplantısı” bu yıl 9-15 Eylül 2012 tarihleri arasında Muğla, Hilton Dalaman SPA ‘da gerçekleştirildi.
Aileleri ile birlikte 70’e yakın yurtiçi ve yurtdışı bayinin yanı sıra Hes Kablo yöneticilerinin de katıldığı toplantıda,  katılımcılar bir yandan keyifli bir tatil yapma ve dinlenme fırsatını değerlendirirken aynı zamanda karşılıklı görüş alış verişi yapma imkanı da buldular.
Cuma günü öğleden sonra yapılan genel değerlendirme toplantısında açılış konuşmasını Genel Müdür Bekir Irak yaptı. Genel Müdür Bekir Irak Hes Kablo’nun geçen dönemle ilgili faaliyetleri hakkında bilgi verdikten sonra yapılan yatırımlar ve gelecek dönemle ilgili hedeflerden bahsetti.  Özellikle son dönemlerde piyasaya sürülen düşük kalitede, standartlara aykırı ve sahte ürünlere karşı bayilerin daha dikkatli olması gerektiği belirtilirken bu tür konularda hukuki süreçlerin devam ettiğini bildirildi.  Daha sonra söz alan Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Boydak,  firmaların hayatta kalabilmeleri için tahsilat ve riskler konusunda çok dikkatli olunması gerektiğini ve firmaların satınalma ve satış süreçlerinde bu hususu ön planda tutmalarını tavsiye etti.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa  Boydak yaşanan global gelişmeleri ve bunların Türkiye’ye yansımasını ekonomik anlamda değerlendirerek Holding olarak piyasa ile ilgili öngörülerini ve bu dönemde bayilerden beklentilerini aktardı. Toplantı katılımcıların görüşlerinin alınması ve soru-cevap kısmı ile sona erdi.

 


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks