Haberler
Hes Kablo ilk 500’de liderliğini pekiştirdi

24 Temmuz 2012 Salı günü açıklanan 2011 yılı İstanbul Sanayi Odası İlk 500 büyük firma sıralamasında Hes Kablo 10 sıra daha yükselerek, 2004 yılından bu yana elinde tuttuğu sektör liderliğini iyice pekiştirmiş oldu. Bu başarısı ile hem Kayseri’nin hem de bağlı bulunduğu grup olan Boydak Holding’in de en büyük firması oldu. Genel Müdür Ticari Yardımcısı Şükrü Kakillioğlu, gerek yurtiçi pazarda gerekse yurtdışı pazarlarda rekabetin gittikçe zorlaştığını, kaliteden taviz verilmeden maliyet giderlerinin düşürülmesinin çok önemli olduğunu söyledi.

Yurtiçi pazardaki aktif büyüklüğünün artmasının yanı sıra 121 ülkeye yaptığı 154 milyon USD’lik ihracatla yurtdışı pazarda da tercih edilen bir marka olan Hes Kablo’da, bu başarıyı zamanında yapılan akılcı yatırımlar ve profesyonel ekiple başardıklarını söyleyen Kakillioğlu, hedeflerinin gelecek dönemlerde ilk 50’ye girmek olduğunu söyledi.

Kakillioğlu, ciro artışı ile birlikte şu an %25 lerde olan ihracat oranının %50 lere çıkarılmasının da hedefleri arasında yer aldığını bildirdi.


+   Anasayfa
+   Medya
+   İletişim
Tüm Hakları Hes Kablo A.Ş.'ye aittir.
design by refleks